Reference

Naši zákazníci nás doporučují

Pro moji firmu Eurostany jsem se rozhodl již po druhé oslovit čistící firmu Inecco, aby mi vyčistila flotilu firemních aut. Byl jsem sám překvapen s jakou pečlivostí a detailem nám vyčistili naše firemní dodávky i osobní automobily, kterým dáváme opravdu hodně zabrat. Interiér aut vypadal jako nový, za mě pět hvězdiček z pěti.
Martin Barták – Eurostany Brno
Firma IN ECCO mi byla doporučená známým jako nová moderní úklidová firma, která si zakládá na maximální spokojenosti zákazníka. Potřeboval jsem vyčistit dlažbu, střešní krytinu a žena si přála vyčistit koberec a umýt okna. Byl jsem překvapen s jakou pečlivostí si ten pán poradil s naší 20let starou dlažbou a krytinou (čištění+impregnace) bez toho aniž by sledoval čas, byl pro něj zkrátka důležitý výsledek. Okna a rámy máme jako nové a koberec jsme chtěli původně už vyměnit, ale po čištění jsme se se ženou dohodli, že ještě chvilku vydrží. Firmu IN ECCO vřele doporučuji.
Martin Kozelek Brno
Firmu Inecco znám dobře, protože ji vlastní můj kamarád a nechávám si u nich vyčistit svá firemní auta. Jsem velmi spokojen.
Miloš Poláček – Zámečnictví Poláček Brno