Mytí oken

Nabízíme profesionální a precizní mytí oken včetně jejich leštění.

Čistíme znečištěná okna od běžných nečistot, po malířích, stavebních i dokonce řemeslných pracích. Postaráme se o Vaše okna i v rámci jarního úklidu, nebo zařídíme čistá okna během Vánočních svátků, neváhejte nás kontaktovat a my Vám poptávku nezávazně naceníme.

Nabídka úklidových služeb v rámci umývání oken

mytí a leštění oken

odstranění prachu, skvrn, mastnost a samozřejmě nečistot

čištění a umývání žaluzií

odstranění bakterií

Naše úklidové služby v rámci mytí a leštění oken jsou vhodné pro domácnosti, kdy pro Vás zařídíme standardní služby včetně leštění oken. Dále je vhodné také pro firmy, které ocení i mytí oken celých kancelářských budov a to včetně umývání oken ve výškách.

Stejně jako se ukládá prach na koberci či záclonách, výjimkou samozřejmě nejsou ani žaluzie. Kromě prachu na nich ulpívají další nečistoty a bakterie, které je třeba pravidelně odstraňovat, aby si stále zachovaly jejich životnost, hezký vzhled a dobře propouštěly světlo zvenčí.

Odstranění prachu, skvrn, mastnoty a bakterií by se mělo provádět v pravidelných intervalech. Čím déle tyto nečistoty necháte na žaluziích ulpívat, tím déle trvá proces čištění.

Chcete, aby Vaše okna a žaluzie měla dlouhou životnost, byla lesklá a hezky voněla? 

Objednejte si u nás mytí oken včetně mytí žaluzií a Vaše okna a žaluzie budou krásně lesklá a čistá.

Poskytujeme tyto varianty umývání oken

výškové mytí

mytí a leštění oken po stavbě a řemeslných pracích

mytí a čištění žaluzií (horizontální, vertikální)

velkoplošné mytí

Naše nabídka služeb je vhodná pro domácnosti, kdy doporučujeme využít našich precizních a cenově dostupných služeb v rámci úklidu domácnosti za výhodné ceny.

Dále je naše nabídka vhodná i pro různé obchůdky, kdy můžeme pomoci se špinavými výlohami, kdy díky nám můžou zářit čistotou, umyjeme i velké skleněné plochy od prosklených stěn až po střechy, kde opět můžeme pomoci se specifickou službou, která je zaměřená na čištění a renovace střech.

Nenašli jste službu v rámci úklidu a čištění, která by odpovídala Vaším požadavkům?

Nevadí, i tak nás kontaktujte a my uděláme maximum pro to, abychom vyhověli Vaším požadavkům.

Zaujala Vás naše nabídka výškového mytí oken? Objednejte si u nás i kompletní facility management a zajistíme pro Vás kompletní servis v rámci správy budov.