Čištění nábytku

Specializujeme se na čištění čalouněného a koženého nábytku. 

Nabízíme vyčištění čalouněné sedací soupravy, křesel, židlí parním čističem nebo extrakční metodou.

Vyčistíme šetrně koženou sedací soupravu, kožená křesla i kožené židle včetně impregnace ručním čištěním za pomocí šetrného parního čističe.

Čalouněný nábytek precizně vyčistíme. Pro čištění tkanin používáme extrakční metodu, která nám umožňuje do hloubky vyčistit různé typy textilií. Účinnost čištění extrakční metodou je několikanásobně účinnější, než je u mechanického čištění, nebo běžného tepování.

Princip extrakčního čištění nábytku

Princip extrakčního čištění je založen na regulovaném proudu teplé vody, kterou čisticí stroj vhání společně s čisticím prostředkem pod přiměřeným tlakem do čištěné látky a následně ji ihned vysává zpět do sběrné nádoby. Výkonná sací turbína zajistí, že čištěný materiál je po vyčištění pouze mírně vlhký.

Dochází k odstranění skvrn, prachu, mastnoty, vsáklých a zadupaných nečistot a pachů (např. cigaretového kouře) nejen s povrchu, ale i z hloubky čištěné textilie. Dochází k oživení barev a provonění celého interiéru.

Dále Vám také šetrně vyčistíme Váš kožený nábytek. Nábytek jako je například kožená sedací souprava, kožená křesla či kožené sezení a to včetně impregnace.

Čistíme

  • Čalouněné sedací soupravy
  • Křesla
  • Židle
  • Kožené sedací soupravy
  • Kožené křesla
  • Čalouněný nábytek

Metody, které při čištění nábytku používáme

Exktrační čištění nábytku

Extrakční (nebo vlhká) metoda čištění nábytku je zlatý standard péče o nábytek. Většina výrobců doporučuje používat extrakční čištění nábytku jako nejúčinnější a bezpečný způsob profesionálního čištění.

Extrakční čištění lze nazvat čištěním teplou vodou. Za pomoci speciálního zařízení se zahřívá čistící prostředek, který je šplíchán na koberec v podobě velmi jemného postřiku.

Prostředek proniká hluboko do materiálu, reaguje se špínou a tlačí ji na povrch. Poté chemii se špínou odstraníme pomocí vakuového vysavače.

 

Čištění parním čističem

Tento stroj je pečlivě navržen a zkonstruován tak, aby plnil náročné úkoly, které dnešní doba klade na přístroje nového století a to po stránce účelové, designové, úspornosti a jednoduchosti.

Čištění kvalitním prostředkem na kůži.

Čistící stroj představuje maximální kvalitu skloubenou s nadčasovým designem a maximální účinností a vybavenosti, kterou lze dnes koupit na světovém trhu.

Cílem tohoto stroje je maximálně zefektivnit a zrychlit úklid v domácnosti – domě či bytě.
Stroj je rychlý, efektivní a při správném zacházení s ním máte vedle sebe pomocníka na mnoho let. Který Vám usnadní a zjednoduší Vaší snahu o čistější a zdravější domov.

Zaujaly Vás naše služby v rámci čištění, ale čištění nábytku pro Vás není to pravé? Vyzkoušejte i naše další služby v rámci čištění a určitě naleznete to pravé pro Vás.

Hledáte úklidové služby? Poskytujeme je od domácností až po kanceláře. Mrkněte na naší nabídku úklidových služeb.