Čištění a impregnace

Čistíme

podlahové krytiny

koberce

nábytek

fasády

střešní krytiny

eskalátory

sportovní haly

školní podlahy

Impregnujeme

podlahy

textilní nábytek

kožený nábytek

skleněné povrchy

dřevo

sportovní haly

školní podlahy

Vyberte si z našich běžných služeb v rámci čištění

Podlahy

Poskytujeme profesionální, strojové, hloubkové čištění podlah a všech typů podlahovin (dlažby s vyčištěním spár, laminátové a plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy, linoleum, PVC, vinylové podlahy, lité podlahy, venkovní podlahy, terasy i sportovní podlahy). Nabízíme také renovace, impregnace a také údržbu všech výše zmíněných typů podlahovin. Díky impregnaci nejen že prodloužíte život Vaší současné podlaze, ale zároveň ušetříte finanční náklady za novou podlahu.

Koberce

Nabízíme profesionální čištění koberců extrakčním strojem. Za použití této čistící metody extrakčním strojem, zbavíme Váš koberec prachu a povrchových nečistot. Dále nabízíme kartáčové čištění koberců. Tento typ mokrého a hloubkového čištění zbaví koberec prachu a všech dalších povrchových nečistot. Kartáčové čištění si poradí i hloubkovými a hůře odstranitelnými nečistotami.

Čalouněný a kožený nábytek

Čistíme čalouněný nábytek i kožený nábytek, může se jednat například o sedací soupravu, křesla, židle a spoustu dalšího nábytku, který zvládneme vyčistit. Vše o tom, na jaký nábytek se specializujeme, se dočtete pod tlačítkem níže. Veškerý nábytek šetrně vyčistíme extrakční metodou nebo ruční metodou, nebo za pomoci šetrného, parního stroje.

Čištění a renovace střešní krytiny

Chcete prodloužit životnost Vaší střechy minimálně o 15 let a vyhnout se tak zbytečnému placení nové střešní krytiny. S námi ušetříte i 70 % nákladů za novou střešní krytinu. Zabraňte opětovnému zarůstání střechy nežádoucími mechorosty a zrenovujte střechu s naší pomocí. Střechu Vám nejen vyčistíme, ale i zrenovujeme.

Čistíme interiéry i exteriéry, takže ať už potřebujete vyčistit opravdu cokoliv, jsme tu pro Vás!

Splníme veškeré Vaše požadavky.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat a my Vám objednávku nezávazně naceníme!