Čištění automobilů

Programy

Doplňkové služby:

Čištění stropnice.

Dezinfekce ventilačních průduchů.

Dezinfekace interiéru vozidla.

Čištění motorového prostoru.

Nano ochrana laku.

Pro koho je čištění auta?

Domácnost

Ať už jezdíte sám a máte rád vyleštěné a voňavé auto a nebo máte rodinu, která auto občas pořádně zaneřádí, tak je to přesně pro Vás.

Firma

Na služební cestu v naleštěném firemní voze? Odvoz klienta na letiště ve vysátém a navoněném autě? Ano to vše je s námi možné.

Víte, že auto je Vaše osobní vizitka? Tak jak se staráte o svůj vzhled, tak by jste se měli starat také o Váš automobil. Auto bez péče dlouho nevydrží a nereprezentuje kvalitu Vaší osoby. Věnujte se Vašemu auto a dejte mu nový vzhled.
Ceník
Programy Basic 200Kč/220Kč Gold star 320Kč/340Kč Elegance 1500Kč/1600Kč Exclusive 2320Kč

Nabídka

Čištění interiéru aut

Je mnoho důvodů, proč z interiéru auta udělat čisté prostředí bez alergenů a bakterií. Zvláště když je váš automobil druhým domovem, či jedete s rodinou na dovolenou.

Nabízíme kvalitní impregnaci, ochranu plastů nebo kvalitní kosmetiku na vnitřní plasty interiéru

Ruční mytí aut

Pokud záleží na vašem autě, pak jedině ruční mytí aut, protože je daleko více šetrné k laku vozu než mytí v automyčce, kdy může dojít k poškrábání laku či mechanickému poškození.

Co obsahuje ruční mytí aut

Kompletní mytí auta – exteriér vozu nejprve důkladně omyjeme, odstraníme veškeré nečistoty, hmyz a vyleštíme okna. Následně vůz osušíme a navoskujeme. Samozřejmostí jsou dveřní a prahové prostory.